Pszczoły- nadzieja naszego istnienia
Pszczoły- nadzieja naszego istnienia

Pszczoły- nadzieja naszego istnieni

Populacja pszczół od 1985 roku w Europie Środkowej spadła o 25%. Co jest powodem? A między innymi niewłaściwie stosowanie pestycydów w rolnictwie konwencjonalnym. 


Stanowczo nie zgadzamy się z taką sytuacją i chętnie wspomagamy ludzi, którzy swoją pracę traktują jako pasję i powołanie.

 
Tak było przy wyborze pasieki Pana Hieronima Koseckiego, którego gospodarstwo znajduje się w Brusach w niewielkiej odległości od Chojnic. Rodzina Pana Hieronima od pokoleń zajmuje się pszczelarstwem, a tereny borów tucholskich, w których mają ustawione ule gwarantują nam najlepszej jakości miód. 


Właściwości i wartości lecznicze miodu są powszechnie znane i nikogo dziś nie dziwi, że stosujemy go w trakcie walki z infekcją wirusową, a nawet bakteryjną. Używany na rany przyśpiesza gojenie, a w takcie chandry poprawia nastrój tym dużym i małym pacjentom 


Miody Kaszubskie tegoroczne dostępne są w każdym naszym punkcie stacjonarnym i sklepie internetowym. A Pan Hieronim wraz ze swoją uroczą córką odwiedził nas osobiście z dostawą kilka dni temu 

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl