PASJA
PASJA

Po fantastycznym remoncie w naszym sklepie stacjonarnym w piątek 22.02 ruszyliśmy ekipą na narty do Włoch 


Uwielbiamy aktywny wypoczynek, a narty to idealne rozwiązanie na oswojenie zimy, a nawet pokochanie jej.

 

PASJA


Jest to słowo, którego definicji szukam, szukam i szukam... Okazuje się, że znalezienie własnej pasji nie jest proste, a co jeśli lubi się wiele rzeczy, ale nie jest się w nich mistrzem? 


Ja nie jestem mistrzem fitnessu, narciarstwa, rolkarstwa, chodzenia po górach, pływania, gotowania i mogłabym tak wymieniać wiele. Jednak wszystkie te czynności są moja pasją. Robię je dla siebie, dla szlifowania swojego charakteru, samozaparcia, dyscypliny i determinacji.

  

 

Największe wyzwanie dla mnie jednak stanowią narty. 


Dlaczego?

 
Panicznie boje się prędkości i kruchości ludzkiego życia w tym sporcie. Wiem, że przy mojej rekreacyjnej jeździe narty raczej nie stanowią śmiertelnego niebezpieczeństwa, ale głowa ma blokady. 


Jeżdżę na nartach czwarty sezon, pewnie dla osoby mającej 33 lata to mały staż hehe, ale przez te cztery sezony z osoby, która widziała siebie na oślej łączce przeszłam do kilkukilometrowych czerwonych tras we Włoskich górach. 
Strach nie dotyczy się tylko o mnie, ale też o najbliższych. Dzieci, które prędkości osiągają większe niż ja ;) Mają większą swobodę jazdy i brak blokad, ale jest inaczej kiedy zaczynasz swoją przygodę w wieku 3 lat a inaczej w wieku 29 lat hehe

   


Narty wywołują we mnie takie emocje, dzięki którym każdego dnia wstaje, pokonuje barierę zmęczenia, swojej słabości, blokad. Wpinam buty w narty i jadę. Czuje wtedy wolność, powiew wiatru na twarzy i rozumiem czym jest życie. Życie, które sami kreujemy i sami decydujemy w jakim miejscu chcemy się znaleźć. 


Nie wolno się poddawać po pierwszej nieudanej próbie, trzeba szukać siły i chęci walki, by znaleźć metodę na ujarzmienie strachu, obawy przed bycia śmiesznym, a czasem samemu się zaśmiać ze swojej nieudolności na początku drogi. 

 

  


Zapraszam do obejrzenia foto relacji z naszego wypadu na blogu Ani i Wojtka. Piękne zdjęcia, cudowna pasja i ogromna determinacja. Wszystko to znajdziecie na ich blogu https://awrosa.pl/europa/narty2019/

Znajdź siłę w sobie...

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl